Modelet më të fundit të palltove

Tendence
241
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15499″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Jemi në sezonin ku veshja është ajo që na mbron. Palltoja është elementi kryesor që të gjithë në duhet të përdorim, por shpesh jemi në dilemë se cili është modeli i duhur që na duhet në gardërobën tonë.

Ngjyrat dhe modelet e palltove siç duken dhe nga fotot nuk kanë një element kryesues,e rëndësishme është që ne të ndjehemi mirë gjatë kohës që e mbajmë veshur.[/vc_column_text][vc_single_image image=”15501″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15502″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15505″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15506″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15507″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15508″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twenty − 5 =