Laprakë, një banesë dykatëshe përfshihet nga flakët

Aktualitet
183
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15706″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]

Një ndërtesë dykatëshe në zonën e Laprakës u përfshi nga flakët sot rreth orës 15:00. Dy makina zjarrfikëse shkuan me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe nisën punën për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga zjarri dhe cilat qenë arsyet e shpërthimit të tij në banesë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

ten + three =