Laprakë, një banesë dykatëshe përfshihet nga flakët

Aktualitet
285
0
sample-ad

Një ndërtesë dykatëshe në zonën e Laprakës u përfshi nga flakët sot rreth orës 15:00. Dy makina zjarrfikëse shkuan me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe nisën punën për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga zjarri dhe cilat qenë arsyet e shpërthimit të tij në banesë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × five =