Ambasadori Arvizu uron shqiptarët: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

Aktualitet
218
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15737″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Aleksandër Arvizu, ka uruar shqiptarët, gëzuar festat në një status publikuar në faqen zyrtare të Ambasadës Amerikane në Tiranë.

“Gëzuar Festat për të gjithë shqiptarët, nga Ambasadori Arvizu dhe familja e tij — Happy Holidays to all the Albanian people, from Ambassador Arvizu and his family”, shkruan ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Aleksandër Arvizu.

Ambasadori Aleksandër Arvizu, ndonese ka bërë ceremonine e dorëzimit të detyrës, uron shqiptarët për Krishtlindje dhe festat e fundvitit në faqen e ambasadës në emrin e tij dhe familjes, duke e shoqëruar me një ilustrim në formën e një kartolinë, ku sjell një foto më bashkëshorten dhe vajzën e tij.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × 1 =