Rama: Konferenca e fundvitit, dërgoni pyetjet që keni përgjigjem LiveTV, dhe në rrjetet sociale

AktualitetPolitike
253
0
sample-ad

Kryeministri Edi Rama fton të gjithë qytetarët që t’i drejtojnë pyetje me shkrim për të gjitha problemet shqetësuese për ta dhe garanton se do t’iu përgjigjet atyre po me shkrim.

Kësisoj, Rama ka paralajmëruar një konferencë shtypi online për qytetarët më 31 dhjetor në televizion dhe në rrjetet sociale.

Kreu i qeverisë shrkuan :”Të mërkurën, më 31 dhjetor, ora 12:30, konferenca e fundvitit LIVE në televizion, Twitter dhe Facebook. Dërgoni pyetjet që keni me hashtag ‪#‎PyetKryeministrin.

Ky ka qenë një vit i vështirë, i gjallë, i mbushur me sfida e përpjekje të mëdha. Le të bëjmë së bashku një bilanc të përmbledhur përmes bashkëbisedimit të fundvitit, ku do të mundohem t’i përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja…,”.

Edi

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen + eight =