Dizajneri Duro Olwu më i miri i 2014

Tendence
180
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14742″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Dizajneri nigerian Duro Olwu është shpallur dizajneri më i mirë botëror për sezonin pranverë 2014 nga kritikët e modës. Ishte Olwu i pari nga dizajnerët e këtij viti që po lëmë pas që përdori laramaninë e ngjyrave dhe kreacione me materiale të qendisjes me dorë.

Kombimet kreative mes figurave, luleve dhe shkëlqimeve i dhanë dizjanerit përparësi për të fituar këtë çmim. Ja disa stilime nga koleksioni fitues…[/vc_column_text][vc_single_image image=”14744″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14745″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14747″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14748″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14749″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14750″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14752″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

5 × 1 =