Tiranë, dy të vdekur dhe një i plagosur nga aksidentet rrugore

AktualitetKronikeKryesore
393
0
sample-ad
Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci viktimava mëngjesin e kësaj të shtune nga aksidente rrugore.

Kujtim islami, rreth 30 vjeç ka gjetur vdekjen mëngjesin e kësaj të shtune në një aksident rrugor në autostradën Tiranë- Durrës. I riu udhëtonte me motor kur është përplasur me një bordurë. Përplasja ka qenë fatale, ku 30-vjeçari nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve dhe ka ndërruar jetë. Policia nisi hetimet për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

Ndërsa në Fushë-Prezë një motor është përplas me një automjet tip Benz. Nga përplasja nuk mundi të mbijetojë dot drejtuesi i motoçikletës ndërkoh një person ka ngelu ri plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur detaje të reja nga ky aksident.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × four =