Jennifer Lopez nuk ka vetëm të pasmet më të lakmuara, edhe gjoksi pikë e fortë

Showbizz
279
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14856″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka dëshmuar se nuk janë vetëm të pasmet pika e saj e fortë, por edhe gjoksi.

Ajo e ka ekspozuar atë me anë të dekoltesë së saj në eventin “People Aëard”. Blicet e aparatëve ishin të gjithë të përqëndruar për të fokusuar Lopez gjatë kalimit të saj në tapetin e kuq.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”14857″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14858″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14859″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14860″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

two × 4 =