Dy automjete në Lezhë shkëmbejnë zjarr e më pas përplasen

AktualitetKronike
212
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14919″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një shkëmbim zjarri ka ndodhur ndërmjet dy makinave që lëviznin paralelisht në aksin rrugor Lezhë – Balldre.

Pas shkëmbimit të zjarrit, dy makinat, njera tip “Porsh” dhe tjetra tip “Audi” janë përplasuar me njera – tjetrën.

Nuk raportohet për të plagosur nga shkëmbimi me armë zjarrit ndërmjet dy makinave, por as të jetë lënduar njeri nga p137rplasja e dy automjeteve.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

14 + 2 =