Shikoni si relaksohet Rihanna para koncertit

Showbizz
193
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14646″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Para nisjes së çdo koncerti përgatitjet janë të mëdha dhe organizimi shkon deri tek detajet më të vogla, sidomos kur bëhet fjalë për një këngëtare me famë botërore.

Por për Rihanna-n edhe prapaskena është një ambient pune. Këngëtarja nga Barbadosi realizoi një album voluminoz nga prapaskenat e koncerit të saj të radhës “Diamond Ball”.

26-vjeçarja në një foto shfaqet e zhveshur, ndërsa tek të tjerat provokon me një cigare ndezur dhe me shoqërinë e stafit dhe mikeshave të saj.[/vc_column_text][vc_single_image image=”14643″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14644″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14645″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14647″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14648″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

thirteen + 1 =