Në bazë të tonalitetit të lëkurës mund të zgjedhin ngjyrën

Tendence
209
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14538″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Keni menduar ndojëherë se kush ngjyrë e veshjeve tuaja do të përshtatej mësë miri me lëkurën tuaj. Nëse ende nuk e dini një gjë të tillë, mjafton të shikoni me vemëndje fotot në fjalë dhe të gjeni dhe ju kush ngjyrë ju shkon më tepër me ngjyrën e lëkurës tuaj. Personazhet që janë përzgjedhur janë nga bota e show-bizit, e ndërsa janë fotografuar në evente të ndryshme.[/vc_column_text][vc_single_image image=”14539″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14540″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14541″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14542″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14543″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14544″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14545″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

19 + 12 =