Vëllai plagos motrën e bashkëshortin e saj në Lushnje

AktualitetKronike
208
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14442″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një çift bashkëshortësh janë plagosur nga vëllai i gruas. Ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku Gëzim Garruli ka plagosur  me pistoletë motrën e bashkëshortin e saj Shaqe dhe Fiqiret Ballën.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në banesën e këtyre të fundit në fshatin Shën Premte, ndërsa të plagosurit janë transportuar në spital ku po marrin ndihmën mjekëosore.

Burime nga bluzat e bardha bëjnë me dije se 45-vjeçarja Shaqe Balla po i nënshtrohet operacionit dhe ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa bashkëshorti i saj është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen motivet e krimit në familje, ndërsa policia ka shpallur në kërkim autorin e plagosjes së dyfishtë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four × five =