Tiranë, hynë për të vjedhur, vriten nga i zoti shtëpisë

AktualitetKronikeKryesore
301
0
sample-ad

Një vrasje e dyfishtë është shënuar në zonën e Selitës në Tiranë mëngjesin e sotëm. Dyshohet se viktimat janë dy persona të cilët kishin hyrë për të vjedhur në një banesë dhe janë qëlluar për vdekje nga i zoti i shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur pranë nënstacionit të Selitës, ku kanë mbërritur edhe forca të shumta policie dhe kanë nisur hetimet për ngjarjen.

Policia ka shoqëruar të zotin e banesës ku ndodhi ngjarja dhe po vijon marrjen në pyetje të tij dhe personave të tjerë që dëgjuan të shtënat apo kanë dijeni për ngjarjen.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

16 + 6 =