Tiranë, hynë për të vjedhur, vriten nga i zoti shtëpisë

AktualitetKronikeKryesore
187
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14435″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një vrasje e dyfishtë është shënuar në zonën e Selitës në Tiranë mëngjesin e sotëm. Dyshohet se viktimat janë dy persona të cilët kishin hyrë për të vjedhur në një banesë dhe janë qëlluar për vdekje nga i zoti i shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur pranë nënstacionit të Selitës, ku kanë mbërritur edhe forca të shumta policie dhe kanë nisur hetimet për ngjarjen.

Policia ka shoqëruar të zotin e banesës ku ndodhi ngjarja dhe po vijon marrjen në pyetje të tij dhe personave të tjerë që dëgjuan të shtënat apo kanë dijeni për ngjarjen.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 − one =