Home / Aktualitet / Vetëvritet gjyshi që vrau nipin

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Vetëvritet gjyshi që vrau nipin

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14341″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Nuk ka mundur ti rrezistojë tundimit pas zbrazjes së çiftes mbi niupin e tij 20 vjeçarë. Burimet e Policisë së Shtetit kanë konfirmuar se Ahmet Doda, gjyshi që mëngjesin e sotëm qëlloi me çifte mbi nipin e tij njëzetë vjeçar,

të ndjerin Rexhep Doda, duke i shkaktuar vdekjen, vetëm disa orë më pas është vetëvrarë. Ka ndodhur kjo ndërsa Policia ka qenë duke negociuar me 81-vjeçarin për ta bindur të dorëzohej. Ofertë të cilën tetëdhjetë e një vjeçari Ahmet Doda nuk e ka pranuar.

Së bashku me lajmin e hidhur Policia ka konfirmuar si motive të ngjarjeve tragjike konfliktin e pronësisë midis palëve.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para

Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + nine =