Rolls Royce e veshur me kadife

Auto
210
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14235″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Zakonisht ata që kanë shumë para dhe makina luksoze, nuk kanë frikë që të eksperimentojnë. Kështu ka bërë dhe pronari i makinës Rolls Royce, vlera e së cilës shkon në 300 mijë sterlina.

Ai ka shpenzuar edhe mijëra të tjera për ta veshur makinën me kadife.
Mendohet se një veshje e tillë zgjat për të paktën tre vjet.[/vc_column_text][vc_single_image image=”14236″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14237″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14238″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14239″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”14240″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nine + twenty =