Home / Aktualitet / Tiranasit, pritë në Pukë, plumba mbi automjetin

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Tiranasit, pritë në Pukë, plumba mbi automjetin

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14130″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në vendgjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë, të cilët kanë nisur hetimet. Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat të mundshëm apo me tentativë për grabitje.

Në aksin rrugor Pukë – Vau i Dejës një automjeti i është zënë pritë. Makina me targa AA 354 KM, e cila drejtohej nga shtetasi me iniciale E.D. nga Tirana është qëlluar me armë zjarri nga persona të paidentifikuar.

Fatmirësisht asnjë nga plumbat e lëshuar në drejtim të tij nuk e ka prekur, ndërsa janë thyer vetëm dy xhamat e mjetit.

Në vendgjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë, të cilët kanë nisur hetimet për ngjarjen.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat të mundshëm ndaj këtij shtetasi apo tentativë për grabitje. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para

Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − twelve =