Dhuratat e çuditshme për Krishtlindje

Tendence
848
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Çudira në këtë periudhë shihen shumë. Këtu ju sugjerojmë disa nga dhuratat më të çuditshme në temën e gatimit dhe i ka kërkuar përdoruesve të tyre për t’i votuar. Ja klasifikimi i sapunëve që duken si biskota, apo krevati në formë hamburgeri. Kënaquni me idetë e çuditshme.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13917″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Hapësi i petëve me formë macesh[/vc_column_text][vc_single_image image=”13918″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Peshk plastik për të verdhën e vezës[/vc_column_text][vc_single_image image=”13920″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Sapunë në formë biskote[/vc_column_text][vc_single_image image=”13921″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Krevat si hamburger[/vc_column_text][vc_single_image image=”13922″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Krevat si pica[/vc_column_text][vc_single_image image=”13923″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Çadër kampi si shalqi[/vc_column_text][vc_single_image image=”13924″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ambazhurë si akullore[/vc_column_text][vc_single_image image=”13925″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Filxhan kafeje, me vend për biskota[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twenty − 4 =