Koleksioni për fundvitin nga "Tiffany &amp.Co"

Tendence
337
0
sample-ad

Paloma Picasso dizajnerja e markës së famshme të stolive më gurë të shndërritshme dhe mjaft të vlefshme për adhuruesit e koleksionit të Tiffany & Co ku ka sjellë befasi për fundvitin.

Dizajne mjaft inspiruese dhe të veçanta do të jenë inspiruese për koleksionin tuaj të vitit 2015. Këtu janë disa nga modelet e saj më të bukura:

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × four =