Fushë-Krujë, përplasen dy makina, njëra përfundon në flakë

Aktualitet
189
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13782″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një automjet është përplasur me një furgon mbrëmjen e djeshme, pranë karburant ‘Eri’ në aksin rrugor Fushë-Krujë-Laç

Mësohet se makina tip ‘Audi’, nga përplasja me furgonin, është përfshirë nga flakët në anë të autostradës. Mësohet se nuk ka persona të lënduar si pasojë e ngjarjes.

Mjeti është djegur plotësisht, ndërsa shërbimi zjarrfikës mbërriti në vendngjarje për neutralizimin e flakëve.

Forcat e policisë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen − two =