Gashi në 11-shen e më të mirëve në UEFA Champions League

Sport
367
0
sample-ad

Mesfushori Bazelit dhe Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi, me paraqitjen e mirë që bëri në ndeshjen ndaj Liverpulit dhe ekipi i tij u kualifikua në fazën e adhëshme Uefa Champins League, arriti të zerë një vend në 11-shen më të mirë të javës në këtë kompeticin të rëndësishëm.

Paraqitja e tij kundër skuadrës angleze të Liverpoolit u ka rënë në sy vlerësuesve të UEFA.com, të cilët e kanë vënë atë në 11-shen më të mirë së bashku me emra si Nasri, Podolski etj.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

15 − 12 =