Sterling ka hedhur poshtë ofertën e Liverpol

Sport
190
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13629″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Sulmuesi skuadrës së Liverpulit dhe i kombëtares angleze , Raheem Sterling, ka refuzuar ofertën e nënkampionëve të premier liges për vazhdimin e kontratës.

The Reds ofruan 70 mijë paund në javë për lojtarin e tyre, mirëpo mediat britanike njoftojnë se ai e ka refuzuar një ofertë të tillë.

Sterling për momentin paguhet 30 mijë paund në javë, mirëpo shifra e ofruar nga drejtuesit e Liverpoolit duket se nuk është as afër kërkesave të tij.

Ndryshe, për këtë lojtar interesim të madh gjatë verës tregoi edhe skuadra kampione e spanjes Real Madridi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 + 9 =