Flokët e kuqe, ngjyra e guximshme e momentit

Tendence
657
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Mënyra më e mirë për të tërhequr vëmendjen e dikujt janë flokët e kuqe, mundësisht sa më të zjarrta. Shiko disa nga nuancat e së kuqes në flokët e të famshmeve dhe më tej mendohu pak! A nuk duken mahnitëse? Kombinimi me ngjyrat e errëta apo deri edhe në të kuqen e rubinit i sjell ato më të zjarrta. Në të gjitha tonalitetet e saj, e kuqja në flokë kërkon edhe shumë kujdes për të qenë e shkëlqyer, megjithatë është ngjyra që bën çdo mashkull ta kthejë kokën pas.

Amy Adams
Është heroina e re me flokë të kuqe, pasi i ka bërë flokët e saj të butë me ngjyrën e ndritshme të bakrit. Kjo duket si ngjyra që i bën flokët t’i duken më të bukur në ҫdo rast.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13493″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Nicole Kidman

Joséphine de La Baume dhe fituesja e ҫmimit Oscar Nicole Kidman, kanë një tonalitet më të butë, me hije kanelle. Një ngjyrë që i mban flokët të shndritshëm dhe gjithmonë të hijshëm.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13495″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Christina Hendricks

Aktoret Julianne Moore, Christina Hendricks dhe Isla Fisher, si dhe modelja Lily Cole, duken aq sportive brenda ngjyrës së kuqe natyrale deri në të purpurt.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13496″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Emma Stone

Si të mos e dashurosh këtë vështrim nga aktorja Emma Stone, me flokë kaq të shëndetshëm në një ngjyrë të kuqërremtë e me shkëlqim.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13497″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three + eight =