Fustanet e nusërisë për 2015

Tendence
633
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13201″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Viti i ardhshëm në botën e modës premton stilime të bukura, punë dore dhe mbi të gjitha thjeshtësi për ditën tuaj të paharrueshme.

Ja disa nga kreacionet e ardhshme të modës nga dizejnatorët më të mirë.

Dizajneri ju premton komoditet dhe një ndjenjë të paharrueshme për ditën më të ëndërruar të jetës…[/vc_column_text][vc_single_image image=”13202″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13203″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13204″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13205″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13206″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13207″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × 3 =