Del në shitje Samsung Gear VR

Shkenceknologji
210
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13236″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Tani ju mund t’i bashkoheni një realiteti virtual përmes pajisjes Samsung Gear VR, e cila doli në shitje të hënën. Samsung Gear VR është një nga ato pajisje që mund të tërheqi shumë klientë, në mesin e atyre nga Sony, Google dhe Oculus VR.

Pajisja për të funksionuar përdorë një Samsung Galaxy Note 4, pasi ekrani i tij stereo ishte dizajnuar dhe ndërtuar në bashkëpunim me Oculus, krijuesin e kufjeve Oculus Rift (e cila, natyrisht, përdor një Galaxy Note 3 për ekranin e saj).

Për ta blerë këtë pajisje që kushton 199 dollarë, ju duhet ta keni edhe Samsung Galaxy Note 4, por nëse nuk e keni, juve ju kërkohet që ta blini një të tillë që kushton 299.99 dollarë me një kontratë dy vjeçare, përndryshe kjo pajisje nuk është për ju.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

seven + nineteen =