Bashkëbisedim për bojkotin e opozitës

Foto lajme
254
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13303″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Kryeministri Edi Rama, ka postuar një fotografi në rjetin social Facebook me një papagall dhe thotë se ai po i kujton dikë.

Duket se Rama e ka fjalën për Sali Berishën, pasi ky i fundit, vetëm gjatë ditës së sotme ka më shumë se 3 postime kundër Edi Ramës.

Dike po me kujton ky po juve ju kujton ndonje? :-))))”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twelve − twelve =