Ariana Grande, preferon të performojë me sa më pak rroba

Showbizz
471
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13264″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ariana Grande këngëtarja 23-vjeçare i ka mahnitur të gjithë me performancën e saj, fizikun dhe këngët që janë bërë hit. Ajo ka treguar se preferon të dalë e veshur me sa më pak rroba, duke i bërë performancat e saj, të mbeten të paharrueshme.

Grande ka lindur në 26 qershor 1993 në Florida të Shteteve të Bashkuara dhe ka aktruar për herë të parë në moshën 14-vjecare, në rolin e Charlotte në muzikalin ‘13’ në Broadway.

Nga 2010 deri në vitin 2013 ka luajtur në “Victorious” që transmetohej në Amerikë nëpërmjet kanalit Nikeloden, duke u shndërruar kështu në të preferuarën e amerikaneve. Ja cilat janë shfaqjet në publik më seksi të këngëtares Ariana Grande:[/vc_column_text][vc_single_image image=”13265″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13266″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13267″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13268″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13269″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13270″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13271″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13272″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13273″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × four =