Aktorja Sam Faiers lançon kalendarin e nxehtë

Showbizz
171
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”13149″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Aktorja Sam Faiers ka vendosur të ndihmojë shoqen në ushtrimet gjimnastikore, duke pozuar me bikini gjatë kohës që kanë qenë me pushime në Dubai. Por, së fundmi, superseksi Faiers ka lançuar edhe një kalendar të nxehtë në të cilin është shfaqur me forma të mrekullueshme, të cilat i ruan ende.

Aktorja 23 vjeçarja Faiers është kthyer në Dubai në pushime dhe bashkë me shoqen janë shfaqur me mjaft stil në bikini dy pjesësh.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13147″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13148″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”13146″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

11 − 9 =