Oprah Winfrey me kancer, i kanë mbetur vetëm 2 muaj jetë

Kulture
185
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”12959″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një lajm i rëndë vjen nga bota e showbizit botëror. Drejtueses së një prej talk-show më të ndjekur në SHBA, Oprah Winfrey i ka mbetur më pak se dy muaj jetë.

Lajmin e rëndë milarderja e ka marrë në një kontroll rutinë ku është diagnostikuar me fazën e katërt të kancerit.

“Kam bërë më shumë para se sa mund të shpenzoj në jetën time, por jam duke shikuar se si mund t’i shpenzoj për tre muaj 2 miliardë dollarë” – thotë Oprah duke thënë se do t’i shpenzojë gjysmën e pasurisë së saj për fansat dhe pjesën tjetër për qenin e saj dhe Steadman.

Oprah duket të jetë në qef derisa thotë se “pse të jem e trishtuar kur mund të blej një vend të vogël, e ta quaj Oprah, dhe të jetoj përgjithmonë”.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five + thirteen =