Ndeshja Partizani-Tirana përshëndetet si në Beograd, me një dron ku shkruhet FSHF-UEFA

AktualitetKryesoreSport
722
0
sample-ad

Ndeshjen e sotme të futbollit, Partizani –Tirana e ka “përshëndetur” një dron pothuajse si ai në stadiumin “Partizani” të Beogradit. Edhe flamuri ka qenë i njëjtë, aq sa u duk sikur ishte sërish Ismail Qemali dhe Isa Boletini, por këtë herë tifozët patën menduar ndryshe. Në qendër të flamurit ishin vendosur Mishel Platini dhe Armando Duke, të cilët putheshin në buzë. Ndërsa më poshtë shkruhej: “FSHF=UEFA”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × 2 =