Kinë, shoferi i autobusit i vjedh telefonin pasagjerit

Histori te rralla
205
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”12942″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Autobusi është vendi më i mirë i “gjuetarëve të xhepave”. Pasagjerët në përgjithësi janë të kujdesshëm dhe vigjilentë përballë udhëtarëve të tjerë, por pak dyshojnë apo ruhen nga shoferi i autobusit.

Ky është një rast tipik në Kinë, ku do të shihni sesi në mënyrë spektakolare shoferi i nxjerr telefonin pasagjerit nga xhepi i xhaketës dhe i qetë vazhdon drejtimin e timonit.

E në fakt asnjë nga pasagjerët nuk e kanë vënë re këtë moment. Ka qenë kamera e sigurisë e cila ka filmuar gjithçka, pamjet flasin vetë, shikojeni.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen + 20 =