Shpërthen dhe Nicki Minaj

Showbizz
1.2K
0
sample-ad

Ajo është e njohur për vithet e saj shpërthyese dhe linjat e saj me forma.

Por Nicki Minaj nuk do që të mbahet mend vetëm për të pasmet. Përmes këtyre fotove ajo ka treguar se disponon edhe asete të tjera të vlefshme. Minaj ka bërë këto selfi për Instagram ku ka treguar gjoksin e saj të bëshëm.

Këngëtarja e Anakonda-s më parë ka thënë se pavarësisht formave të saj trupore shumë të rrumbullakosura, ajo ndihet tepër elegante.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

eleven − eight =