Gjykata Fier: Burg përdhunuesve të çiftit në pyll

AktualitetKronike
174
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”11739″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Gjykata e Fierit ka dhënë masën me arrest për burg për dy të rinjtë e akuzuar për përdhunimin e një çifti të fejuarish në pyllin e Semanit.
Endri Goga dhe Shaban Skeja nuk kanë folur gjatë seancës gjyqësore, ndërsa kjo masë sigurie u kërkua edhe nga prokurorja e çeshtjes, Aida Cara.

Ndaj dy të rijnve shteti kishte vendosur si avokat Vladimir Cjapin, i cili më kërkesë të të pandehurve kërkoi gjykim të shkurtuar.
Kërkesa u pranua nga gjyqtarja Hygerta Hysi, ndërsa në sallën e gjyqit nuk ndodhej asnjë i afërm i të akuzuarve.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

seventeen − eight =