Christian Louboutin, hedh në treg koleksionin e ri të këpucëve

Tendence
549
0
sample-ad

Christian Louboutin që njihet si një nga përsonat më kreator dhe i magjishëm, për modelet e këpucëve. Ai tashmë për të gjithë personat të cilët e admirojnë stilin e tij ka hedhur në treg koleksionin e tij për vjeshtë/dimër 2014-15.
Në siluetën e tij nuk mund të mungonin edhe sandalet me dantellë në formë të lidhësëve të korsetit, gjithashtu thembra marramendëse e cila dihet që e ka origjinën nga këpucët e baletit, dhe sigurisht që janë aksesorë ekstravagantë për këtë sezon të ri.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 − 2 =