Kelmendi: Në Beograd nuk ka flamuj mirëseardhjeje për Edi Ramën

AktualitetKryesorePolitike
172
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”6535″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]

Publicisti dhe gazetari i mirënjohur, Adriatik Kelmendi ka shkruar në rrjetin social Facebook se në Beograd, nuk ka të vendosur flamuj, siç do të duhej të kishte në vizitat e burrështetasve.

Në Beograd nuk janë vënë flamujt e Shqipërisë nëpër ‘bandera’ për mirëseardhjen e Edi Ramës, siç është rasti me vizitat e burrështetasve të tjerë. Si duket ende nuk po durojnë valëvitjen e të kuqes dhe të zezës në ajër, siç ka shkruar Kelmendi në profilin e tij në Facebook.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

thirteen − 1 =