Madona zemërgjerë me Alicia Keys

Showbizz
199
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4300″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në çdo profesion mendohet se ka konkurencë që shumë shpejt kthehet në inat dhe xhelozi. Ashtu mendohet edhe për këngëtarët të cilët ka raste që edhe i shprehin inatet ndaj njëri-tjetrit. Por kjo nuk ndodh gjithmon pasi dhe ata krijojnë miqësi mes njëri-tjetrit. Madje mbretëresha e muzikës pop, Madona, është aq zemërgjerë me disa kolege sa i kërkon edhe zotit ti bekojë. Madona duket se ka konsideratë të veçantë për këngëtaren Alicia Keys. Kjo duket më së miri në një foto që vetë mbretëresha e pop-it ka nxjerë në rrjetin e saj “Facebook” ku përqafon Alician, duke i kërkuar zotit ta bekojë këtë femër të bukur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × 1 =