Tuna dhe Cozman pushime në Londër

Showbizz
326
0
sample-ad

E përfolur gjithmon për guximin që ka ajo në muzik e look, ajo tashmë ka pritur momentin që i dashuri i saj Cozman të publikonte klipin e tij “Shum i smut” pët tu “arratisur” me të. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale si Facebook apo Instagram ku trgon se po kalon shumë bukur. Në një nga fotot e fundit që ajo ka hedhur në Instagram duket shumë e lumtur, duke shijuar pushimet në Londër.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × four =