Tuna dhe Cozman pushime në Londër

Showbizz
224
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4813″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]E përfolur gjithmon për guximin që ka ajo në muzik e look, ajo tashmë ka pritur momentin që i dashuri i saj Cozman të publikonte klipin e tij “Shum i smut” pët tu “arratisur” me të. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale si Facebook apo Instagram ku trgon se po kalon shumë bukur. Në një nga fotot e fundit që ajo ka hedhur në Instagram duket shumë e lumtur, duke shijuar pushimet në Londër.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × four =