Si ju duken sandalet me çorape?

Tendence
327
0
sample-ad

Stilistët duket se këtë herë në vëmendjen e tyre kanë sjellë veshjen e sandaleve me çorape. Sipas tyre tashmë është në modë që sandalet ti veshim dhe me çorape. Kjo që dikur dukej absurde për një pjesë të madhe, pasi përdorej kryesisht për moshat e vjetra tashmë është kthyer në modë dhe në tendencë për vipat.

Vëmë re se shumë nga personazhet me famë botërore e kanë kthyer në stil veshje tashmë pjesësh e sandaleve me çorape. Përveç vipave si Rita Ora, Mary Kate, këtë trend e kemi parë dhe në sfilatat e James Long dhe të stilistëve të rinj.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × five =