Plumba mbi 32-vjeçarin

AktualitetKryesore
286
0
sample-ad

Një shtetas 32-vjeçar është zgjedhur si objektivë nga persona ende të paidentifikuar prej Policisë, gjatë një shkëmbimi zjarri në një pikë bastesh në Tiranë .Lidhur me ngjarjen Policia konfirmoi se

ka nisur menjëher hetimet dhe nga të dhënat paraprake dyshohet që përplasja ka qenë një atentat i planifikuar për i dodhur për t’u hakmarrë. Nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i plagosur 32 vjeçari Erion Kapollari, i cili është transportuar për në spital. Kapollari së bashku  me vëllanë e tij, disa vite më parë kanë plagosur një person, sqaroi policia e kryeaytetit, duke shtuar se nga ana e saj janë identifikuar autorët e goditjes me armë..

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × three =