Mariah Carey, tashmë me kile të tepërta

Showbizz
167
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4652″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këngëtarja Mariah Carey kohët e fundit nuk ka rezultuar shumë e suksessme në daljet e saj në skenë. Diçka e tillë ka ndodhur jo vetëm për shkak të vokalit të saj, por edhe për veshjen.

Ajo ka nisur të shfaqet nëpër koncertet e saj me veshje mjaft të ngushta ku ekspozohen linjat e saj. Në këtë periudhë Mariah nuk duket në formë për shkak të kileve të tepërta që ka shtuar. Carey ka performuar në Perth Australia ku shfaqet me një fund floriri të shkurtër dhe mjaft të ngushtë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4654″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × four =