Ish nënkryetari KLD-s grushta, mbi avokatin anti-korrupsion

AktualitetKryesorePolitike
224
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4757″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një sherr mes avokatit Ndue Pjetra dhe ish nënkryetarit të KLD, Elvis Çefa, ka degjeneruar deri në përplasje fizike. Bëhet e ditur se sherri mes Pjetrës dhe Çefës ka lidhje me një proces gjyqësor, ku Pjetra e akuzon për zvarritje të procesi.
Avokati Ndue Pjetra thotë se ish nënkryetari i KLD-së Elvis Çefa ka qenë së bashku me dy të tjerë madje ai pretendon se është qëlluar me grusht. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme pranë zonës së ish- bllokut.
Pas këtij akti Pjetra ka denoncuar ish-nënkryetarin e KLD në Komisariatin nr. 2 në Tiranë, ku është bërë më pas shoqërimi i këtij të fundit në Polici për më shumë sqarime.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

19 + 1 =