Vanessa Hudgens në vëmendje të fotografëve

Showbizz
199
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2866″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Gjatë premierës së prodhimit kinematografik “Gimme Shelter” në Paris aktoria dhe këngëtarja Vanessa Hudgens , ishte më rrezëllitëse se kurrë.
Filmi ku ajo merr pjesë trajton jetën e një vajze adoleshente shtatzënë, e cila arratiset nga keqtrajtimet e një nëne abuzuese për të kërkuar babain e saj të vërtet.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2867″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

15 + 11 =