Të shkelësh me këmbë një ton flori

Histori te rrallaKuriozitete
391
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4409″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]

Ky është një dyqan në Pekin që i dedikohet shitjeve të metalit të çmuar dhe tashmë po ndjek një stategji te re, ekspozimin e floririt në mënyrë të hapur në hollin hyrës.Në këtë dyqan ekspozohet më shumë se 1 ton flori 18 karatësh, flori i cili ndodhet poshtë këmbëve të klientëve.

Bëhet fjalë për qindra lingota flori i pastër, të cilat nga këmbët e klientëve i ndan vetëm një xham dhe mund të shihen nga kushdo. Kjo është një mënyrë e pazakontë për të patur sukses.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4411″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twelve + ten =