Del në treg celulari “Samsung Galaxy Gold"

Shkenceknologji
271
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4222″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Prej kohësh është pritur që të dalë në shitje celulari i tipit “Samsung Galaxy Gold”, të cilin tashmë mund ta blini vetëm në dyqanet e kompanisë presticioze  “Samsung”-ut në Vietnam. Pjesët e këtij telefoni të mençur janë të larë më arë, dhe për ta prodhuar këtë telefon, janë dashur shumë kohë. Smarfoni i ri gjëndet vetëm në “Golden Mobile” në Vietnam, dhe mund të blihet me një çmim prej 2000 dollarë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4223″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 + 17 =