Aksesorët e shpinës janë sekreti i veshjes tuaj

Tendence
654
0
sample-ad

Çdo mbrëmje e rëndësishme na bën që të jemi sa më perfekt në veshje dhe paraqitjen e jashtëme. Një veshje glamour dhe që bie në sy duhet të jetë një hyrje ku të gjithë sytë të jenë te ti. Një shembull i mirë mund të jetë mbrëmja e Hollivudit ku vipat paraqiten në tapetin e kuq me look-un e tyre më të mirë të mundshëm.
Sipas stilistëve dhe kuruesve të imazhit tashmë është shfaqur një trend që nuk është i ri ku femrat e bukura të ekranit përdorin aksesorë të shpinës. Me fustane të hapura nga mbrapa dhe flokë të lidhura, këto varëse janë “miket” më të mira të femrave që duan të bien në sy.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

ten + 8 =