Prezantohet modeli i ri “Ford Focus ST”

Auto
270
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3895″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Kompania Ford Focus ka treguar çmimet e modelit më të ri Focus ST me motor me naftë. Teksa në Amerikë, Fordi ka krijuar vetëm një motor ndërsa nëpër Evropë kompania ka dhënë mudësinë që blerësit të zgjedhin mes dy sosh. I pari është 2.0 I benzinë me 250 KF dhe tjetri me 2.0 I me naftë me 185 KF. Këto vetura dallojnë edhe përsa i përket dizanjit. Çmimet për një Ford Focus ST të ri nisin prej 28.000 eurove deri në 34.000 për modelin më të sofistikuar. Ford Focus do të nisë shitjet e këtij modeli në shkurt të vitit të ardhshëm.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3899″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3900″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × 5 =