Angela Martini pozon në Miami

Showbizz
165
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3922″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Modelja shqiptare Angela Martini e vetëdijshme për linjat e saj perfekte dhe me dëshirën e madhe për të qënë në qëndër të vëmëndjes, pozon me të brëndhme dhe një blzë të shkurtër në ballkonin e një hoteli. Angela prej disa ditës po qëndron në Miami, ku edhe janë bërë këto fotografi. Modelja e ftuar para disa ditësh në emisionin “6 ditë pa Ermalin” ka pohuar se mashkulli më I mirë që ajo ka pasur në jetën e saj ka qënë shqiptarë dhe se maksimumi që mund të rrijë pa të dashur është 2 muaj.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3924″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3925″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 + one =