Shembuj ideale mode nga Julia Roberts

Tendence
264
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3588″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në nder të 47 vjetorit të saj, po ju paraqesim momentet më të bukura të aktores me famë botërore Julia Roberts.
Julia Roberts një ikone bukurie tregon disa shembuj si të jesh komode dhe njëkohësisht në modë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3589″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Të mos kesh frikë të lëshosh flokët e tua origjinale.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3590″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Por edhe të guxosh të eksperimentosh me to.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3591″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Gjetjet e vjetra janë gjithmonë një ide e mirë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3594″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Të kesh një buzëkuq të shumëpërdorur që të shkon me çdo gjë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3595″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Të jesh i veçantë në një stil guximtar.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3596″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]/oranews/[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

16 − 5 =