Ribery konfrontohet me një tifoz

Sport
237
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3746″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar ndeshja mes Hamburgut dhe Bayern Munich, e cila është fituar nga skuadra mike, Bayern, me rezultatin 1-3. Por në një episod të pakënshëm të ndeshjes një tifoz ka hyrë në fushën e lojës dhe është konfrontuar me lojtarin francez të bavarezëve, Franc Ribery.

Ndërkohë, tifozi pasi përshkroi të gjithë fushën në mesin e saj ka sulmuar francezin dhe e ka ofenduar duke bërë një gjest të pahijshëm kundër tij.

Ribery ka bërë debutimin e parë me fanellën e bavarezëve për këtë sezon pasi ka qenë i dëmtuar për shumë kohë.[/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”3748,3749,3750,3751,3752″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

13 + 10 =