Elbasan, familjarët gjejnë të varur 48-vjeçarin

Kronike
246
0
sample-ad

Në orët e para të ditës së sotme, bëhet e ditur se një person i ka dhënë fund jetës në rrethana të dyshimta në qytetin e Elbasanit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Emin Matraxhiu” të Elbasanit, në ambjentet e banesës të këtij të fundit, familjarët e kanë gjetur të vetëvarur me litar, 48 vjeçarin Ramiz Gjyla.

Ndërkohë, grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes nga ku kreu veprimet e duhura proceduriale si dhe u bë verifikimi i kufomës prej të cilit nuk u kostatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera trupore.

Gjithashtu bëhet e ditur se nga ana e uniformave blu të qarkut të Elbasanit po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes si dhe vijojnë hetimet për veprën penale “Shkaktim i vetvrasjes” .

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen − one =