Angelina Jolie bëhet bionde!

Showbizz
256
0
sample-ad

Aktoria me famë botërore është kthyer tashmë në bionde. Jolie është fotografuar gjatë xhirimit të filmit  më të fundit “Nga Deti” ku do të jetë protagonistja kryesore. Në këtë film ajo parë e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Brad Pitt. Pitt dhe Jolie luajnë sërish krah njëri-tjetrit.

Në fotografitë e siguruara nga dailymail, çifti duket mjaft i dashuruar teksa realizojnë xhirimet e filmit të tyre në ishujt Maltezë. Ajo që shihet është ndryshimi i Angelinës e cila është shfaqur me një look ndryshe ku dallohen flokët bjondë dhe me stil retro.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

5 × 4 =