Tenis, humbet dhe i tregon gishtin e mesit kundërshtarit

Sport
209
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3484″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në një përballje shumë të fortë mes dy këndërshtarëve në finalen e kompeticionit “Valencia Open” ka ndodhur një gjest shumë i çuditshëm, ku në përfundimin e saj, lojtari i ka treguar gishtin e mesit kundërshtarit të tij. Andy Murray e fitoi ndeshjen duke shpëtuar plot 5 “Match Point-e” në total kundër tensitit tjetër, Tommy Robredo.

Ndërkohë, tenisti Robredo ka qenë shumë i irrituar pasi humbi në një ndeshje finale shumë emocionuese që zgjati tre orë e 20 minuta.

Reagimi i tenistit Murray pasi pa gjestin e kundërshtarit të tij, ishte një përqafim miqësor në vend të shtërngimit të duarve siç ndodh zakonisht.[/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”3485,3486,3487,3488,3489,3490″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × 4 =